spotlar 1spotlar 2spotlar 3

Yaşam Etiket Hakkında

Etiket sektörüne yepyeni bir soluk katarak, ‘kalitesinden ödün vermeden’, en güvenilir şekilde, uygun fiyatlarla ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam eden YAŞAM ETİKET, şimdi web sitesiyle sizlere bir adım daha yaklaşıyor. 2013 yılında, 500 m² kapalı alanda hizmetlerine başlayan YAŞAM ETİKET, genç ve dinamik ekibiyle sektördeki yerini sağlamlaştırıyor.

YAŞAM ETİKET, kişisel bakım ve kozmetik, gıda, içecek, temizlik, tekstil ve endüstriyel sanayi sektörleri için vermiş olduğumuz hizmet ağını genişleterek yurtdışına açılmak, ürün kalitemizden ödün vermeden sağlam adımlarla büyümek ve kendi sektörümüzde bilinirliğimizi artırmak için çalışıyor. Sizlerle birlikte çalışarak imalat kapasite ve kalitemizi arttırmak, rakiplerimiz arasından sıyrılarak sektörün öncü kurumlarından olmak hedefiyle durmaksızın hizmet üretiyoruz. Bu anlamda, kurumsallaşma yolunda attığımız en önemli adım, YAŞAM ETİKET adıyla aldığımız patentimiz oldu.

Ürünlerin paket ve ambalajlarının olmazsa olmazı etiketleridir. Etiketler, günümüzde her iş kolunda, o ürünle ilgili önemli bilgi ve uyarıların yer aldığı materyallerdir. Bir anlamda, o ürünün vitrini ve bilgi deposudur. Buna bağlı olarak, her ürün için kullanılacak, o ürünün özelliklerine uygun etiket çeşitleri bulunmaktadır.

Web sitemiz sayesinde müşterilerimizle daha yakın ve sağlıklı bir iletişim geliştirmeyi istiyoruz. Ürün yelpazemizi, sektördeki değişme ve gelişmeleri, iletişim bilgilerimizi ve YAŞAM ETİKET hakkında merak edeceğiniz tüm detayları sitemizde bulabileceksiniz.